Про нас

Про компанію A1 Security Group

Про компанію A1 Security Group

Безпека – одна із п’яти складових у системі потреб людини. A1 Security Group більше 20-ти років задовольняє цю потребу. Протягом цього періоду, ми стали не лише фахівцями та експертами у Києві та області, а невід’ємною частиною життя для багатьох сімей.

Згідно статистики, у Києві за 2020 рік було зареєстровано 33 955 злочинів. Ми вважаємо: не можеш вирішити проблему – почни нею керувати. У сучасному світі контролювати власну безпеку можна просто зі смартфону. A1 Security Group допоможе тобі з цим. Бездротове обладнання, виклик групи, перегляд відеоспостереження – твоя безпека, у твоїй кишені. Замовити безпеку? Просто як 1-2-3. Наша група швидкого реагування прибуває на виклик до 8 хвилин. Фахівці підбирають обладнання індивідуально, враховуючи побажання та особливості розташування об’єкту. Для чого шукати вирішення проблеми, якщо можна її попередити? Наша команда не тільки допоможе із цим, а й супроводжуватиме Вас протягом усього періоду охорони.

Компанія A1 Security Group здійснює такі види діяльності:

Коли ми чуємо питання-кліше: “А чи потрібна нам охорона?”, ми відразу відповідаємо, що кожен має право, бути захищеним. Чи є взагалі щось важливіше аніж відчуття власної безпеки? Дуже часто, нас запитують, чому ми? Наша компанія здатна захистити Вас від крадіжки, пожежі, витоку води, газу. Кваліфіковані фахівці просто та доступно розкажуть про те, як користуватися обладнанням та навчать керувати системою через смартфон. Ми здійснюємо послуги з охорони квартир, будинків, мафів, котеджних містечок, офісів, банків.

Про компанію A1 Security Group

Вікіпедія каже, що безпека – це складна система, ми ж вважаємо, що безпека – це A1 Security Group. Тому, не потрібно зволікати та надіятись, що усе буде добре. Замовляй дзвінок, а ми зробимо усе для ефективного захисту Вашого бізнесу або ж будинку.

Про компанію A1 Security
                     Group

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1