Про компанію A1 Security Group

Безпека – одна із п’яти складових у системі потреб людини. A1 Security Group більше 20-ти років задовольняє цю потребу. Протягом цього періоду, ми стали не  лише фахівцями та експертами у Києві та області, а невід’ємною частиною життя для багатьох сімей.

Згідно статистики, у Києві за 2020 рік було зареєстровано 33 955 злочинів. Ми вважаємо: не можеш вирішити проблему – почни нею керувати. У сучасному світі контролювати власну безпеку можна просто зі смартфону. A1 Security Group допоможе тобі з цим. Бездротове обладнання, виклик групи, перегляд відеоспостереження – твоя безпека, у твоїй кишені. Замовити безпеку? Просто як 1-2-3.  Наша група швидкого реагування прибуває на виклик до 8 хвилин. Фахівці підбирають обладнання індивідуально, враховуючи побажання та особливості розташування об’єкту. Для чого шукати вирішення проблеми, якщо можна її попередити? Наша команда не тільки допоможе із цим, а й супроводжуватиме Вас протягом усього періоду охорони. 

Коли ми чуємо питання-кліше: “А чи потрібна нам охорона?”, ми відразу відповідаємо, що кожен має право, бути захищеним. Чи є взагалі щось важливіше аніж відчуття власної безпеки? Дуже часто, нас запитують, чому ми? Наша компанія здатна захистити Вас від крадіжки, пожежі, витоку води, газу. Кваліфіковані фахівці просто та доступно розкажуть про те, як користуватися обладнанням та навчать керувати системою через смартфон. Ми здійснюємо послуги з охорони  квартир, будинків, мафів, котеджних містечок, офісів, банків.

Компанія A1 Security Group здійснює такі види діяльності:

  • Проектування і монтаж систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації з урахуванням всіх вимог безпеки і бажань клієнта. Оптимізація обладнання за рахунок інноваційних технологій, що значно знижує ціну всього комплексу охоронних послуг для замовника;
  • Підключення до Пульта Централізованого Спостереження охоронної компанії A1 Security Group та цілодобовий контроль за безпекою об’єкта;
  • Виїзд Групи швидкого реагування на об’єкт у разі спрацювання сигналізації та незаконного проникнення. Оповіщення клієнта про інцидент, що трапився.
  • Підключення об’єктів, що охороняються до трьох надійних, незалежних, бездротових каналів зв’язку, таким як: мобільний зв’язок, радіоканал, інтернет. Це дає змогу забезпечити моментальну доставку тривожного сигналу на ПЦС охоронної компанії A1 Security Group.

Вікіпедія каже, що безпека – це складна система, ми ж вважаємо, що безпека – це A1 Security Group. Тому, не потрібно зволікати та надіятись, що усе буде добре. Замовляй дзвінок, а ми зробимо усе для ефективного захисту Вашого бізнесу або ж будинку.

Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

    Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!