Звіт роботи компанії А1 за 50 днів війни

title

З моменту нападу росії на Україну охоронна компанія А1 не припиняла надання своїх послуг клієнтам, хоча багато охоронних процесів було паралізовано.

У перший тиждень війни компанія А1 провела оперативні зміни в роботі співробітників, та надання деяких послуг. Проте ми продовжували роботу навіть за умов того, що багато працівників стали на захист Києва та країни, волонтерили. Ми хотіли б розповісти вам, що вдалося зробити компанії А1 за 50 днів війни.

1. Ми не припиняли надавати послугу Пультової охорони ні після вторгнення росії в Україну, ні після широкомасштабних військових дій. Завдяки оперативній роботі наших IT-фахівців, оператори пульта спостереження А1 могли прямо з укриттів спостерігати за пультовими об’єктами, а також телефонувати за допомогою IP-телефонії.

Відповідаючи на запитання клієнтів: до вас неможливо було додзвонитися або Ви не передзвонювали, тепер ми можемо вам розповісти, що були множинні перебої зі зв’язком не з нашої провини, до нас було важко додзвонитися, провайдери працювали нестабільно. Коли були обстріли, то миттєво й одночасно були спрацювання на кількох тисячах об’єктів і охопити їх відразу було неможливо. Ми налагодили безперебійну роботу телекомунікації та контролю зв’язку та відновили ретранслятори зв’язку у складних військових умовах.

2. Компанія А1 передала частину автомобілів реагування територіальній обороні Києва для швидкого реагування та виявлення мародерів, непередбачених небезпечних ситуацій, ДРГ. Крім того, багато бійців груп реагування А1 зараз у територіальній обороні столиці і також захищають, запобігають, допомагають.

3. Ми щільно співпрацюємо з усіма збройними силами Києва та Київської області, що дає нам можливість швидкого та злагодженого реагування разом із воєнізованими бійцями ТРО.

4. Ми ведемо відеоспостереження, захищаємо житло та бізнес від мародерів, встановлюємо відеоспостереження та сигналізації у форматі 24/7.

5. Ми активно працювали у напрямку покращення сервісу для клієнтів та партнерів, а також допомоги військовим та цивільним в умовах воєнного часу. Ми співпрацюємо з Червоним Хрестом і разом із волонтерами організації почали розвозити гуманітарну допомогу туди, де вона потрібна.

Компанія А1 приймає дзвінки за номерами:

Персональний менеджер:

+380 50 452 00 17

Контакт центр А1:

044 247 03 52

0800 5000 090

Підписуйтесь на соцмережі компанії А1 і будьте завжди в курсі всіх подій, акцій та новин:

Facebook

Instagram

Все буде Україна!

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1