Запуск оплати за номером телефону

title

Компанія А1 SECURITY GROUP вже більше 19 років піклується про безпеку жителів Київської області і зарекомендувала себе надійним партнером, який цілодобово знаходиться на варті вашої впевненості і безпеки. Наше кредо – надавати найякісніші і сучасні послуги в сфері безпеки. Саме тому, для максимального комфорту і зручності клієнтів, ми запускаємо новий спосіб оплати: відтепер ви зможете легко і швидко оплатити охоронні послуги нашої компанії за номером свого телефону!

Хоча все охоронні компанії зацікавлені у своєчасній оплаті своїх послуг, при внесенні чергового платежу клієнти часто стикаються з низкою труднощів і незручностей. Для оплати рахунку, людина повинна знати номер договору, назву юридичної особи, на яку укладено договір, номер рахунку і. т. д. Щоб максимально спростити процедуру оплати і зробити співпрацю з нами ще більш комфортною і зручною, компанія А1 SECURITY GROUP пропонує своїм клієнтам скористатися новою послугою оплати за номером мобільного телефону.

Щоб скористатися послугою, потрібно ввести ваш номер телефону в особистому кабінеті користувача на нашому сайті або в мобільному додатку вашого банку. Ви зможете побачити свій баланс, рекомендовану суму оплати і оплатити онлайн в кілька кліків, скориставшись будь-якою банківською картою.

Більше інформації про нову послугу ви зможете знайти на нашому сайті.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1