Відповіді на часті питання клієнтів

title

Шановні клієнти!

Щоб спростити та налагодити комунікацію, ми розмістили на сайті інструкції, що необхідно зробити та які документи заповнити у тих чи інших ситуаціях.

У розділі ОПЛАТА вказано докладну інформацію, як зробити оплату за договором, який баланс і скільки необхідно сплатити. Також перевірити свій баланс можна через Приват 24 за власним фінансовим номером телефону. Здійснювати оплату можна через будь-яку платіжну систему, вказавши у призначенні платежу номер договору та ПІБ платника. Також можна в клієнт-банкінгу зафіксувати Регулярний платіж, ця функція є у більшості популярних банків.

Крім того, нагадуємо, що оплата послуг охоронної компанії А1 згідно з Договором повинна здійснюватися щомісяця на умовах передоплати протягом перших п’яти календарних днів місяця, в якому надаються послуги.

Для розірвання договору потрібно сплатити заборгованість по об’єкту, написати заяву про розірвання договору та надіслати цю заяву на електронну пошту servisecontrol@a1-security.com. Після отримання цієї заяви зв’яжеться з вами персональний менеджер і підтвердить розірвання договору. (Заяву можна завантажити на сайті a1-security.com).

Для відновлення договору необхідно заповнити заяву, вказати дату відновлення та надіслати на електронну пошту servisecontrol@a1-security.com. (Заяву можна завантажити на сайті a1-security.com). Після отримання цієї заяви з вами зв’яжеться персональний менеджер.

Для зупинення послуг необхідно сплатити заборгованість по об’єкту, написати заяву про зупинення договору та надіслати цю заяву на електронну пошту servisecontrol@a1-security.com. (Заяву можна завантажити на сайті a1-security.com). Після отримання цієї заяви зв’яжеться з вами персональний менеджер і підтвердить розірвання договору.

Оформити заявку на річну оплату та отримати знижку можна за допомогою електронної пошти servisecontrol@a1-security.com. У темі листа обов’язково потрібно вказати «оплата річного рахунку», а в листі — контактний номер телефону та ПІБ. Також можна розрахуватись готівкою в офісі компанії за адресою м. Київ, вул. Олеся Гончара 76/2.

Щодо скарг, то скаргу можна надіслати на електронну пошту servisecontrol@a1-security.com. Більше корисної інормації ви знайдете у розділі Питання/Відповіді.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1