Відкриття офісу А1 SECURITY GROUP на Троєщині

title

Для того, щоб забезпечити людей, які проживають в одному з найбільших і знаменитих київських житлових масивів ‒ Троєщині ‒ високоякісними послугами пультової охорони, А1 SECURITY GROUP урочисто відкрила новий офіс. І він розташовується в будинку №11 по вулиці імені Теодора Драйзера. Відповідно, робота на Троєщині в офісі А1 закипіла негайно.

Тепер троєщинці, які вирішили скористатися послугами охорони, можуть бути впевнені – їх житла будуть перебувати під надійним захистом. Адже паатрульні групи А1 в разі виникнення загрози життю або майну людей зможуть адекватно і швидко на них прореагувати. Тому-то відкриття нового офісу для співробітників компанії і стало помітною подією, а жителі Троєщини отримали запрошення на відкриття офісу (особливо ті, які цікавилися –«А які компанії планують відкриття нового офісу в Києві?»). І, зрозуміло, що послуги саме охоронної компанії повинні цікавити їх в першу чергу. Адже, на жаль, поліцейські зведення як по Троєщині, так і по Києву в цілому не можуть радувати ‒ криміногенна обстановка далека від ідеалу. І в місті як і раніше нишпорять натовпи людей, які норовлять зазіхнути на чуже майно.

Троєщина, з її численними багатоповерховими будинками, в якій сотні тисяч квартир і маса інших об’єктів нерухомості для таких лиходіїв ‒ ласий шматок. Тому-то, кажуть експерти, троєщинцям потрібно потурбуватися тим, щоб зберегти своє житло і майно в недоторканності.
Тут не можна обійтися без того, щоб детально не розповісти кілька слів про пультової охорони. Експерти в сфері безпеки ‒ після довгих дебатів і суперечок – в цілому і в деталях сходяться на тому, що це один з найнадійніших способів захисту особистої власності від неправомірних дій усілякого роду зловмисників. Система пультової охорони складається з особливого/спеціального набору апаратури ‒ датчики руху, які фіксують злом, якісно обладнаного диспетчерського пункту зі спеціальним обладнанням, на яке надходить тривожний сигнал і групи оперативного реагування, яка готова практично миттєво виїжджати на місце події.
Дуже важливою умовою ефективності захисту є швидке реагування патрульної групи, яке дозволяє вчасно попередити і припинити крадіжку, псування або який-небудь інший вид псування майна. На цей фактор, як кажуть фахівці, вкрай серйозно впливає віддаленість об’єкта захисту від центру управління охоронною системою. І будь-який троєщинський житель має право задавати питання “Відкриття нового офісу – що потрібно для цього?” і “Допомога у відкритті офісу – хто ж її надає?”.
Але ж логічно, що офіс охоронної організації, який знаходиться і функціонує безпосередньо у великому житловому масиві по типу Троєщини (в якому живуть і працюють сотні тисяч киян і гостей міста), дозволяє забезпечити всім бажаючим максимальні захист і спокій.
Система захисту, яку забезпечує А1 SECURITY GROUP, побудована нижченаведеним чином:

  • збереження в недоторканності приватного будинку, квартири, дачі і т. д.
  • патрулювання 24/7: 5 екіпажів досвідчених співробітників на вулицях вашого району;
  • середній час прибуття охорони в разі тривоги від трьох до семи хвилин;
  • легка і швидка установка обладнання в зручний для вас час.
    Для того, щоб стати клієнтом А1 Security, всім, хто зацікавився, необхідно виконати кілька простих кроків:
  • Зареєструватися в особистому кабінеті на нашому сайті;
  • Замовити установку обладнання у зручний для вас час;
  • Насолоджуватися почуттям безпеки і захищеності.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1