Сигналізація не потрібна, якщо є охоронець?

title

Заміські будинки завжди перебували в зоні підвищеного інтересу злодіїв.  Адже, наявність будинку свідчить про непогані доходи його власників, і приймаючи рішення про здійснення злочину, зловмисники розраховують розжитися непоганою здобиччю. Крім того, на відміну від багатоквартирних будинків, на приватних територіях набагато менше випадкових свідків, відповідно, і ризиків бути поміченими також значно менше.

Тому, питання «Чи потрібна мені сигналізація?» завжди гостро хвилює господарів приватного помешкання. Особливо актуальною проблема захисту будинку стає у сезон відпусток, або коли виникає необхідність надовго залишити домівку без нагляду.

На сьогодні існує багато варіантів вирішення цієї проблеми. Сучасні технології в галузі безпеки передбачають багато варіантів встановлення охоронного обладнання. Крім того, ви можете найняти приватну охорону, яка цілодобово стоятиме на варті цілісності вашого майна.

Сигналізація або охоронець? Нижче ми спробуємо розібратися в плюсах та мінусах кожного з варіантів.

Багато кому потрібен охоронець на загородний будинок, адже, його присутність швидше за все, попередить здійснення пограбування. Не кожен злодій захоче ризикувати і проникати у будинок, територія якого охороняється професіоналами своєї справи. Крім того, наявність охоронця значно ускладнює процес пограбування, адже територія та периметр приватної власності знаходиться під цілодобовим наглядом.

У практиці часто застосовуються комбіновані варіанти охорони, коли на території помешкання встановлюється відеоспостереження, а охоронець сидить за охоронним пультом і контролює ситуацію на об’єкті.

Проте, незважаючи на надійність та цілу низку переваг, такий метод охорони має і свої недоліки, першим і найвагомішим з яких є вартість. Адже, заробітна плата кваліфікованим працівникам охорони виллється у досить суттєві витрати, які по кишені не кожному власнику приватного будинку.

По друге, використовуючи такий варіант охорони не варто виключати людський фактор, адже, охоронець може відволіктися, заснути або у випадку виникнення загрози, не правильно відреагувати на ситуацію.

То ж що робити, якщо залишаючи помешкання, вас постійно турбує питання захисту майна, а грошей найняти охоронця немає?

Найкращим виходом в такій ситуації є встановлення автоматичної сигналізації. Попри те, що деякі власники вважають, що сигналізація не потрібна, сучасні охоронні фірми пропонують багато варіантів встановлення технологічного та економного обладнання для надійного захисту та забезпечення відчуття безпеки мешканців будинку. 

Правильно встановлена і налаштована сигналізація може повністю замінити кваліфікованого охоронця. В першу чергу, вона виконує роль попереджувального характеру, адже, не кожен злодій ризикне проникнути на територію об’єкту де встановлена сигналізація. Попри думку,що сигналізація для будинку не захист, автоматичні охоронні системи вже давно довели свою високу ефективність, а офіційний відсоток пограбувань, яким вдалося запобігти, свідчать самі за себе.

У випадку вторгнення в зону дії сигналізації, вона відправляє миттєве сповіщення на телефон власника будинку, що дозволяє власноруч проконтролювати вчасне прибуття наряду охорони або викликати поліцію.

Крім сповіщення власнику, охоронна система миттєво викликає наряд охорони, середній час прибуття якого становить від  2 до 7 хвилин. Проте, у випадку, якщо сигналізація працює лише на відлякування злодіїв, власнику оселі доведеться самотужки рятувати своє майно та викликати наряд поліції. Проте, є багато випадків, коли сигналізація просто налякала грабіжників, і заплановане ними пограбування так і не відбулося.

Звичайно ж, охоронна сигналізація дещо програє професійній охороні, адже, виїзна група прибуде на місце злочину не відразу, а за той час злочинці можуть щось пошкодити або винести. Проте, ймовірність цього не велика, а вартість сигналізації з охоронцями не варто навіть порівнювати.

Зрештою, вибір за вами. Проте, пам’ятайте що найгірший з усіх можливих варіантів – залишити ваш будинок зовсім без охорони. Адже, її наявність забезпечить не тільки цілісність вашого майна, а й, найголовніше, вашу впевненість та відчуття захищеності, навіть у моменти, коли ви перебуваєте за сотні кілометрів від власного помешкання.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1