Якщо є конс’єрж, то сигналізація не потрібна?

title

Сигналізація або консьєрж

Більшість мешканців багатоквартирних будинків переймаються питанням безпеки власного житла та побоюються за безпеку власної квартири під час їхньої відсутності. Саме тому, багато ОСББ новобудова та й старіших будинків останнім часом приймають рішення найняти консьєржа, вважаючи, що у квартирі сигналізація в такому випадку не потрібна.

Чомусь, в нашій ще країні існує стереотип, що сигналізація для будинку не захист, а наявність охоронця або консьєржа допоможе краще захистити  помешкання від пограбування, ніж найсучасніші засоби безпеки.

Дійсно, найманий працівник,  який знаходитиметься на вході у ваш будинок зможе попередити проникнення до вашого під’їзду більшості сторонніх осіб, таких як продавці різного товару, агітатори, бомжі, алкоголіки забезпечить на сходових клітках відносний порядок і чистоту. Проте, часто наявність консьєржа – не перепона для професійних злодіїв, які вдаючись до перевірених хитрощів, потрапляють до під’їзду будинку, не докладаючи значних зусиль. Професійні злодії часто є свого роду психологами, які вміло втираються в довіру та маскуються під працівників жеку, кур’єрів, будівельників і вільно потрапляють всередину об’єкту, навіть не зважаючи на наявність вахтера.

Крім того, в переважній більшості, консьєржами працюють пенсіонери або люди не вельми далекі, з сумнівною репутацією, адже, розмір заробітної плати таких працівників залишає бажати кращого. Часто вони не дуже сумлінно виконують свої обов’язки та працюють «для галочки», просто, щоб отримати зарплату.

Наймаючи консьєржа для охорони новобудов, варто пам’ятати, що щойно збудовані будинки знаходяться в зоні підвищеного ризику здійснення крадіжок, оскільки самі ж мешканці ще не дуже добре знають сусідів, а у багатьох квартирах проводиться ремонт, відповідно, щодня десятки працівників ремонтних бригад вільно потрапляють до під їзду. Проконтролювати всіх не під силу навіть самим старанним консьєржам.  

Однозначно ствердно відповісти на питання, кому потрібен конс’єрж для будинка, можуть мешканці неблагополучних районів з високим рівнем злочинності та ті, в будинку яких відсутні будь-які системи доступу і кожен бажаючий може вільно зайти до під’їзду. І тут вже не йде мова про захист від пограбувань, а вирішується питання чистоти та безпеки на території будинку.

Якщо ж ви вагаєтеся при прийнятті рішення сигналізація або консьєрж в контексті захисту власної квартири, нижче ми наведемо кілька фактів на користь її встановлення:

·        Серед значних переваг сигналізації є те, що вона не тільки захищає вас від можливого пограбування під час вашої відсутності, а й цілодобово знаходиться на варті вашого життя та здоров’я, миттєво сповіщаючи вас про виникнення інших загроз, таких, як пожежа, затоплення або витік газу.

  • Навіть уночі, коли ви спите, при появі перших ознак пожежі або задимлення, сигналізація оповість усіх членів сім’ї про небезпеку та надішле тривожне повідомлення на пульт охоронної компанії A1 Security Group, що допоможе запобігти небажаним наслідкам під час виникнення таких ситуацій.
  • Крім того, на користь сигналізації та відеоспостереження свідчить і те, що лише їх наявність у вашій квартирі відлякає більшість зловмисників, а ви, навіть перебуваючи далеко від власного помешкання, будете впевнені у тому, що з ваше майно знаходиться у безпеці під цілодобовим професійним наглядом.
  • Навіть якщо злодії зважаться на спробу проникнення до вашого житла, у більшості випадків, все закінчиться тим, що сигналізація налякала грабіжників а швидке прибуття групи охорони назавжди відіб’є у них бажання повторно завітати у гості до вашого помешкання.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1