Чи потрібна сигналізація у вашому помешканні?

title

Як свідчить статистика, в середньому протягом року в Україні відбуваються близько 2 0000 тисяч квартирних пограбувань. І швидше за все, серед ваших друзів або знайомих також є люди, які стали жертвами квартирних злодіїв. Проте, не зважаючи на таку сумну статистику більшість українців поводяться, м’яко кажучи, легковажно по відносно свого майна та заспокоюють себе думкою, що їх це не стосується, оскільки вони не зберігають вдома великих сум готівки або коштовностей.

Сигналізація не потрібна, бо немає чого красти

«В мене немає чого красти, тому ніяка сигналізація мені не потрібна» – заспокоюємо ми себе, вирушаючи у відпустку, на роботу або у відрядження.

Проте, варто пам’ятати про те, що навіть якщо ваше помешкання не вирізняється розкішшю, а ви не отримуєте захмарних доходів, це не є гарантією безпеки та недоторканності житла, і того, що одного разу, повернувшись додому ви не знайдете там слідів перебування непроханих гостей.

Нижче ми розповімо вам, чому так відбувається.

Більшість крадіжок здійснюються спонтанно непрофесійними злодіями, які проникають у помешкання в надії прихопити з собою бодай щось. В надії на легку поживу вони просто обирають двері, які зможуть відкрити і якщо виявляється, що у помешканні нікого немає, проникають в оселю. Такі пограбування називаються спонтанними і не залежать від статків мешканців квартири або будинку.

«Домушники» намагаються знайти та прихопити бодай щось, що може становити матеріальну цінність, а виявивши відсутність цінностей, в якості помсти часто псують та ламають усе, що є в помешканні: побутову техніку, меблі, одяг, документи, предмети повсякденного вжитку. Тому, навіть якщо пограбування не завдало вам великих матеріальних збитків, розуміння того, що хтось без дозволу рився у ваших речах – не саме приємне з відчуттів. 

Працюють такі злодії без чіткого плану дій, швидко оглядають помешкання, беруть все, що погано лежить. Зазвичай, час такого візиту становить не більше 20 хвилин.

Сигналізація або охоронець

В сучасних приватних житлових комплексах та котеджних містечках все частіше працює охорона, яка обмежує доступ сторонніх осіб на територію ЖК. Так, це дійсно зменшує ймовірність візиту непроханих гостей, проте не є гарантією повної безпеки вашої оселі та того, що сигналізація не потрібна.

Винахідливі злодії можуть проникнути на територію комплексу в обхід охорони. Також, існує ймовірність проникнення під виглядом представників комунальних служб. Крім того, для професійних злодіїв не становитиме складнощів винайняти житло в даному ЖК і вільно розгулювати його територією в пошуках потенційних об’єктів для здійснення злочину. 

Деякі власники приватних будинків наймають особисту охорону для захисту будинку та приватної території. Проте, обираючи, сигналізація чи охоронець, варто пам’ятати, що охоронець – далеко не дешеве задоволення і лише людина, тому не варто виключати можливість помилки або недогляду.

Тому, якщо ви дійсно хочете почуватися у безпеці та забезпечити захист особистого майна, все ж варто відповісти ствердно на питання, чи потрібна сигналізація і замислитися над її встановленням. Згідно статистики охоронних служб, у більшості випадків, спроба проникнення у помешкання з сигналізацією закінчується тим, що сигналізація налякала грабіжників,і вони швидко «накивали п’ятами», не завдавши шкоди майну.

Сигналізація для будинку не захист

Сигналізація для будинку не захист, вона може не спрацювати, надсилати хибні тривоги, злодіям легко вимкнути її, охоронна служба може вчасно не приїхати… Ось лише декілька поширених міфів щодо встановлення сигналізації у приватних помешканнях. Проте, варто знати, що сучасні охоронні структури відрізняються високим рівнем сервісу та пропонують клієнтам цілий ряд послуг, спрямованих на забезпечення комплексного захисту вашого майна. 

Хибну думку, що сигналізація для будинку не захист спростовує і той факт, що крім монтажу системи, спрямованої на захист оселі від несанкціонованого проникнення, сучасні сигналізації передбачають можливість встановлення датчиків підтоплення та задимлення, що забезпечить додатковий захист майна, а деколи навіть життя та здоров’я вашої родини. У разі тривоги, ви отримуєте миттєве сповіщення на мобільний телефон, а прибуття групи швидкого реагування становитиме лише кілька хвилин.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1