Сучасні рішення при охороні периметра

title

За весь той період, що в Україні приватні компанії надають охоронні послуги (наприклад, A1 Security Group займається цим вже цілих два десятиліття) інженери та інші технічні працівники придумали десятки і десятки способів того, як саме потрібно забезпечувати безпеку об’єкту, що охороняється.
Експерти сходяться на тому, що надійна охорона периметра в обов’язковому порядку повинна складатися з низки різних спеціалізованих гаджетів. Говорячи інакше-виходить периметральна охоронна сигналізація, тобто прокладена за межами, власне, будинку і вздовж прибудинкової території.
Але, перш ніж зайнятися установкою системи охорони периметра сигналізації, фахівці проводять вивчення всіх особливостей охорони для кожного конкретного об’єкта:

 • беруть на олівець потенційні проблеми і вразливі місця;
 • прогнозують рівень небезпеки, яка може виходити від злочинців;
 • збирають специфічні прилади, чітко підібрані під житло;
 • складають кошторис на послуги з встановлення та налаштування сучасних систем охорони.

Отже, якщо п’ять вищевказаних пройдені успішно, то можна запускати процес монтування. Також система безпеки периметра в категоричному порядку зобов’язана пройти через кілька попередніх випробувань. І, ясна річ, ліквідації недоліків / недоробок (якщо такі, звичайно, виявляться). Потім, коли все це успішно зроблено, то можна і починати використання системи.
Далі, оскільки науково-технічний прогрес ні на секунду не зупиняється, то вже зараз, на початку 2022 року розроблені, перевірені і успішно працюють сотні і тисячі охоронних систем. Причому вони випускаються в різних модифікаціях – і з гранично простою структурою, і багатокомпонентні.
Сигналізація – це, в першу чергу, десятки дрібних і великих деталей. З них і складена непроста мозаїка обладнання, призначеного для охорони периметра будівлі. Наприклад:

 • апарати накопичення даних та їх подальшого аналізу;
 • акумуляторні батареї.
 • датчики, інфрачервоні бар’єри, а також радіохвильові та вібраційні сигналізатори;

Новітні системи охорони надають прекрасну можливість фахівцям ретельно і педантично підійти до варіанту безпеки об’єктів – причому абсолютно будь-якої складності. Але – тут вкрай важливо сказати про те, що весь процес ніяк не можна запускати без серії консультацій з фахівцями. Тобто людьми, які професійно підходять до підбору апаратної складової, які допоможуть потенційним клієнтам якомога швидше підібрати найоптимальніші варіанти вирішення проблеми безпеки периметра в котеджному містечку.

Тут зазвичай використовується нижченаведене обладнання:

 • Прилади з інфрачервоним променем, які встановлюються в конкретних зонах взаємної видимості (особливо тут ефективні і якісно працюють мультипроменеві системи).
 • Радіопроменеві системи. Стандартне доповнення до попередніх ІК (особливо якщо тих, з яких-небудь причин, не можна по-максимуму встановити на конкретній ділянці).
 • Однопозиційні датчики. Вони “зачищають” окремі зони периметра і часто використовуються в симбіозі з іншими видами обладнання.
 • Бездротові агрегати. Вони вважаються дуже зручними на час монтажних робіт, оскільки не вимагають установки ніяких додаткових гаджетів.
 • Скануючі оптикою сенсори. Вони складаються з постійно працюючого малопотужного лазерного діода.
 • Пристрої, що сканують вібрації. Вони здатні відчувати механічні вібрації або пошкодження паркану / огорожі.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1