Що таке тривожна кнопка та як її використовувати?

title

Будь-яка людина, яка досягла певного рівня успіху, ні, ні, та й задумається – що робити, якщо майну, з таким трудом заробленому, будуть загрожувати цілі бригади зловмисників? Проте, завдяки науково-технічному прогресу, у людей є безліч варіантів для забезпечення безпеки свого житла і його мешканців.

В першу чергу тут спадає на думку кнопка тривожної сигналізації – агрегат, завдяки якому можна легко попередити і оповістити про небезпеку або правоохоронців, або співробітників приватної фірми, які надають послугу “Охорона“. Виглядає таке обладнання просто і безвихідно ‒ тобто просто як звичайна опуклість, як правило, соковитого червоного кольору. І її встановлюють в місці, зручному для власника житла.

Основна суть використання формату “кнопка виклику охорони” і в яких місцях її зазвичай використовують?

Як користуватися тривожною кнопкою? Відповідь досить нескладний. Вона, стандартно, дає сигнал про ту чи іншу загрозу. І відповідно, в одну мить, по тривозі прибуває патруль швидкого реагування з числа співробітників охоронної фірми. І тут вже кому як зручно-комусь підходить тривожна кнопка-брелок. А комусь набагато зручніше тривожна кнопка в телефоні. Причому такий охоронний гаджет в останні роки поширився вкрай широко-і його використовують і приватні особи, і Фірми-компанії-корпорації.

Види тривожних кнопок – сучасна версія:

Стаціонар – такий агрегат або втоплюють в стіні, або ставлять на підлогу, або ховають під прилавком. Тут суть в тому, щоб він знаходився під рукою співробітника. І при цьому його не могли помітити зловмисники. Такий агрегат ставлять в офісній будівлі, в магазині, ресторані, в банку, в лікарні, на автозаправних станціях і так далі, тощо.

Бездротова-як правило, це невеликий і витончений пластмасовий брелок, який постійно під рукою або у господаря, або у уповноваженої ним особи.

Мобільна – як правило, це додаток, розроблене під операційні системи iOS, і закачане на смартфон власника. Така опуклість зручна тим, що в будь – який момент, завдяки GPS ‒трекінгу, людина може забезпечити вдале реагування охорони-в разі різного роду нестандартних і небезпечних ситуаціях.

Де використовується “червона” опуклість?

  • банківські установи;
  • заклади освіти-школи, технікуму, училища, університети;
  • лікарні та аптеки;
  • магазини, закусочні та інші точки громадського харчування;
  • автозаправні станції;
  • квартири у багатоповерхових будинках, будівлі в котеджних селищах, офісні приміщення різного типу.

Чого гріха таїти-дуже і дуже поширені ситуації, при яких на всіх перерахованих вище об’єктах трапляються (і на жаль, регулярно), різні інциденти ‒ чи то зловмисники зіпсують майно, чи то будують підступні плани по затіванню крадіжок, чи то зовсім у них все практично готові до атак/нападів. І такого роду неприємні ситуації далеко не завжди можна передбачити і передбачити.

Відповідно, експерти в сфери безпеки сходяться на тому, що тривожна кнопка ‒ вкрай і вкрай робочий засіб, який при грамотному використанні може забезпечити безпеку на об’єкті, що охороняється.

Як функціонує тривожна кнопка:

Відразу після натискання кнопка швидко передає сигнал на пульт черговому охоронної фірми. Далі, він направляє на виклик бригаду екстреного реагування, причому натреновану надавати послугу “Фізична охорона“. Причому строго-чітко – за заданою адресою. Фахівці сходяться на тому, що використовувати тривожну кнопку в достатній мірі зручно і приємно.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1