Що таке пультова охорона

title

Пультова охорона це охорона що здійснюється технічними засобами а саме охоронними приладами. В приміщенні встановлюються датчики що фіксують рух та передають інформацію на централь. Централь передає інформації на пульт оператору (звідси і назва «пультова охорона»). Оператор відправляє до обʼєкту де зафіксовано рух групу швидкого реагування яка складаєтся з підготовлених і озброєних охоронців які затримують зловмисника що проник на обʼект.

Якщо звернути увагу то на дверях магазинів,МАФів та різних закладів наклеена наліпка «обʼєкт під охороною» це означає що цей заклад користується послугами пультової охорони тієї компанії чия наліпка приклеєна на двері.

Ось так виглядають прилади що встановлюються на обʼєкті

Комплект охоронної сигналізації складається з датчиків. Задача датчиків фіксувати те що відбувається. Датчик руху фіксує рух в приміщені. Датчик відкриття дверей фіксує відкриття. Також є датчики що фіксують розбиття скла, витік угарного газу, пожежі, витоку води, вібрації. Зараз є датчики руху які можуть навіть надсилати фотографії обʼєктів які вони зафіксували.

Централь аналізує інформацію з датчиків та передає її на пульт охорони. На сьогоднішній день централі мають декілька каналів звʼязку з пультом охорони. Через wi-fi або домашній інтернет та через мобільний інтернет. Це зроблено для того щоб сигнал з обʼєкту що охороняється точно потрапив до охоронної компанії

Оператор пультової охорони отримує сигнали з різних приладів та в залежності від ситуації або відправляє групу швидкого реагування або повідомляє замовника про події на обʼєкті. Якщо на обʼєкті охорони зафіксовано рух або натиснули тривожну кнопку екіпаж вирушає негайно. Якщо вимкнули світло або втрачено звʼязок, екіпаж направляється за розпорядженням замовника.

Групи швидкого реагування складаються з двох охоронців що пройшли підготовку та екіпіровані гозовими балончиками, палицями, пластиковими наручниками. Також, для екстрених випадків вони мають травматичну зброю. Задача групи реагування затримати правопорушника та передати його правоохоронним органам.

Чому А1:

  • Чат бот для швидкого та зручного вирішення будь яких питань, все що тобі потрібно в телефоні.
  • Більше 40 власних та партнерських груп швидкого реагування завдяки чому за одним обʼєктом закріплюється декілька авомобілів.
  • Перепустки що дозволяють працювати в комендатську годину.
  • Запроваджена система безперебійної роботи пульту спостереження яка дозволяє операторам продовжувати роботу навіть під час повітряних тревог.
  • Зручна система звірок по оплатам та отримання балансу.

Для того щоб пересвідчитись в щвидкості реагування достатньо в клієнтський чат бот надати адресу обʼєкту і у відповідь надійде інформація про час реагування та адресу дислокації найближчого єкіпажу.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1