Рубежі безпеки А1 для котеджних містечок

Компанія А1 створила перший в Україні комплекс охоронних послуг для котеджних містечок, що включає передові розробки в автоматичних системах безпеки та моніторингу, професійну підготовку фахівців з безпеки, швидку комунікацію з менеджерами компанії та якісний сервіс.

Контрольно-

пропускний режим

Встановлюється суворий порядок пропуску на територію котеджного містечка, ніхто чужий без попереднього запрошення мешканців та окрім самих мешканців не потрапить.

Навіщо: часті випадки, коли кур’єри або інші відвідувачі забирали те, що на їхню думку “погано лежить”. Часто системи контролю доступу в котеджних містечках ніяк не налаштовані, охоронці лише відкривають шлагбаум, а мешканці замість спокою та особистого простору одержують “прохідний двір”.

Охорона периметра

території

Дуже важливо охороняти саме периметр, щоб ніхто не міг проникнути на територію котеджного містечка та у будинок. Компанія А1 надає комплексні рішення охорони периметра котеджного містечка: при оптимальному поєднанні механічних перешкод та засобів сигналізації.

Навіщо: будинки, що розташовані близько до периметра котеджного містечка, завжди у зоні ризику. Злодії можуть проникнути в будинок менш ніж за одну хвилину, і винести найцінніше.

Патрулювання території з

відеоспостереженням

Патрулювання території дозволяє не тільки не допустити проникнення сторонніх, а й своєчасно виявити та передбачити несприятливі чи небезпечні ситуації. Відеоспостереження – дає можливість завжди знати, що відбувається і вчасно реагувати на нестандартні ситуації.

Навіщо: на території багатьох котеджних містечок ведуться будівельні роботи, працівників практично не контролюють і не перевіряють, що призводить до несприятливих ситуацій. Крім того, самі мешканці можуть вести війну один проти одного, псувати майно.

Охорона прибудинкової

території

Встановлення індивідуальної системи сигналізації та її підключення до централізованого пульта спостереження дозволяє бути спокійним за збереження майна та особисту безпеку.

Навіщо: посягання на особисте життя (відеоспостереження або стеження під будинком) все частіше відбувається не тільки з публічними особами. А проникнення у житло – страшний сон будь-кого, хто живе у своєму будинку.

Система безпеки всередині

будинку

Охорона розумний будинок передбачає захист від затоплення, витоку газу, пожежі чи проникнення через двері та вікна. При виявленні витоку газу, протікання води, задимлення чи спроб злому – подає сигнал тривоги з датчиків на сервер і за командою сервера перекриває клапани подачі води, газу, спрацьовує сигналізація.

Навіщо: щорічно від отруєння чадним газом гине понад 1800 людей, внаслідок пожеж – понад тисячу. Також щодня через недбалість сантехніків, неуважність мешканців підтоплюються дорогі ремонти.

Усе під контролем з А1
у твоєму котеджному містечку.
Зроби лише 3 кроки:

  • Компанія А1 вже 20 років працює на ринку безпеки та першою в Україні пропонує комплекс охоронних послуг для котеджних містечок.

  • Ми пропонуємо клієнтам лише те, що їм потрібне, а не рекламуємо все, що у нас є.

  • Ми використовуємо потужну матеріально-технічну базу, найкраще технічне та програмне забезпечення.

  • Ми вибудовуємо власну культуру надання охоронних послуг, підвищуючи свою експертність і задаючи тон іншим гравцям ринку.

  Клієнтипро нас
  Іван
  34 года
  Охоронці охороняють лише шлагбаум. До наших будинків ніяк не належали. На КП непогано проводили час. І, власне, все. Зайшли хлопці з А1 – у нас з’явилося патрулювання, нормальний контрольно-пропускний режим.
  Олексій
  39 лет
  Вдячні охоронцям з А1. Молодці. Ходив на нашій території будь-хто. Охорона просто працювала відкривачем шлагбауму. кнопкодави. Уклали договір з А1 і тепер спокійні
  Юлія
  34 года
  У нас по котеджному містечку ходили різні промоутери і закидали постійно всіх листівками, творили свавілля. Таке відчуття, що охорона мала від цього якусь вигоду.
  Кирило
  40 лет
  Керівна компанія поставила свою охорону, компанія-прокладка, яка дозволяла заробляти на нас – мешканцям. Охоронців ніхто із мешканців і в очі не бачив.
  Толік
  37 лет
  Довго вибирали компанію, нам пропонували і фізохрану, і окремо відеоспостереження та сигналізацію. Але до ладу жодних рішень щодо безпеки не було. Дякую хлопцям з А1, які реально комплексно підійшли до питання охорони нашого селища. Пояснили, які є ризики у нас і як ці питання вирішуються. Живемо тепер спокійно.
  Наші партнери
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client
  A1 Security Client

  Ми здійснюємо послуги з цілодобової охорони та виїзду на об’єкт. Для наших клієнтів завжди діє гнучка система знижок на обладнання для охорони та обслуговування об’єкту.

  Замовити охорону? Просто як 1-2-3
  1
  Зв'яжіться з нами
  Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
  2
  Виберіть пакет послуг
  Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
  3
  Монтаж обладнання
  Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
  Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

   Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!