Пультова охорона

Облаштування-обладнання пультової охорони, як кажуть експерти, у всьому різноманітті послуг, які надають охоронні агентства, є одним з найефективніших способів захисту житла і майна клієнтів. Справа в тому, що пультова охорона приміщень, за стандартом, складається з цілої серії елементів, кожен з яких дуже важливий для загальної системі захисту житла. Це і датчики руху, і приймально-контрольні прилади, і окремий диспетчерський пункт, обладнаний пульт.  Компанія A1 Security Group надає послугу пультової охорони в Київській області та Києві за помірними і адекватними цінами.

Як функціонує пультова охорона

Через мережу особливих приладів-датчиків тривожний сигнал подається оператору на пульт управління. У разі потреби на точку за викликом виїжджає оперативний екіпаж – причому час прибуття дуже короткий. Бувають, правда, випадки і епізоди, коли сам звук спрацювала сигналізації відлякує лиходіїв і вони ховаються з місця подій. Але вони вкрай рідкісні і надійніше все ж, коли мобільний екіпаж (у співробітників якого є всі потрібні кошти) затримує їх і пізніше передає в руки правоохоронців. Але перш вони, згідно з протоколом, проводять огляд периметра, знаходять причину, чому спрацював той чи інший датчик. І реагують за ситуацією на об’єкті.

Наскільки висока надійність такої системи?

Для того, щоб підвищити рівень надійність відсилання сигналів в системах охоронних сигналізацій можуть бути використані одночасно і бездротові, і провідні технології: телефон, Інтернет, радіосигнал, GSM-сигнал. До чергового постійно стікається інформація про всі датчики, які входять в систему пультової охорони-сигналізації. Якщо один з них виявляється пошкоджений, то несправність легко і швидко відшукати, а потім негайно усунути.
Далі, черговий, отримавши сигнал про терміновий інцидент, згідно посадової інструкції, тисне тривожну кнопку пультової охорони і віддає черговому наряду співробітників. І вони негайно виїжджають на місце, в якому спрацювала сигналізація. При необхідності, це можуть не тільки співробітники охоронної фірми, а й інші профільні фахівці ‒ охоронці, пожежники, поліція, сантехніки, газівники.

Ціни на пультову охорону

При розрахунку вартості підключення пультової охорони приміщень враховується кілька параметрів. В першу чергу, тип підключається об’єкта. Чим такий масштабніше, тим, відповідно, і набагато вище вартість. Далі фахівці беруть до уваги складність і кількість елементів обладнання, яке потрібно встановити. Адже, наприклад, датчики попереднього покоління, провідні, коштують помітно дешевше, але, зі зрозумілих причин, не можуть забезпечити таку швидкісну і надійну роботи, як датчики нинішнього покоління ‒ бездротові. І цілком логічно, що в ціну пультової охорони в Києві також входить монтаж обладнання.
Ніяк не можна забути і про додаткові витрати. Адже не секрет, що багато власників житла, зважившись довірити домашню охорону і безпеку пульту спеціалізованої фірми, часто нехтують порадами та рекомендаціями фахівців. І ще-для того, щоб не виникало конфліктних ситуацій, а також щоб уникнути ймовірних оплат/штрафів за помилкові виїзди патрулів, власникам регулярно потрібно особисто стежити за включенням / вимиканням сигналізації, ретельно закривати вікна/двері під час виходу з дому, а також неухильно виконувати всі рекомендації щодо поводження з технікою.

Обладнання для пультової охорони стандартно виглядає наступним чином:

  • датчики (об’ємні, з магнітними контактами, вібраційні, акустичні);
  • приймально-контрольні прилади;
  • окремі системи передачі сигналів (сукупність діючих технічних засобів, які необхідні для відсилання інформації ‒ телефонна лінія, GSM, радіо).
  • пульт централізованого спостереження.

Які бувають датчики?

  • Датчики руху. Уловлюють / виявляють інфрачервоне випромінювання з або без додавання мікрохвиль. Такі пристрої спеціально розробляють стійкими до різких перепадів температури/коливань повітряних мас. Далі-Детектори встановлюються в приміщеннях, де здійснюється кондиціонування повітря або механічна вентиляція (з протікають дверима, вікнами і так далі).
  • Датчики відкритих дверей / вікон. Детектор володіє контактом, який замикається під впливом магнітного поля, створюваного спеціальним пристроєм. Коли один елемент відсувається від іншого на певну дистанцію, то дані негайно йдуть на пульт чергового.
  • Гаражний геркон. Прилад, який контролює відкриття воріт. Крім того, він володіє спеціальним контактом, що замикається під впливом магнітного поля.
Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

    Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!