Поки ви захищаєте країну, ми захищаємо ваше майно

title

Поки українські військові борються з російськими окупантами, стримують агресію ворога, їхній надійний тил повинен залишатися в безпеці.

Компанія А1 безкоштовно підключає до пультової охорони житло українських військових у Києві та Київській області. Жодних додаткових умов, довгострокових договорів або підводного каміння немає. Акція діє на період військового стану та 60 днів після його припинення. Телефонуйте за номером 044 247 03 52, менеджер компанії А1 проконсультує та оформить заявку.

До того ж ми приймаємо інформацію про охоронні компанії, які не змогли запустити повноцінну роботу, розірвали в односторонньому порядку договори або просто відмовилися надавати послуги охорони. Ми також безкоштовно перемикаємо свої послуги.

З моменту нападу росії на Україну, наша компанія ні на хвилину не переставала працювати та покращувати свій сервіс, а тепер ще й співпрацювати з військовими. За час війни, ми налагодили канали комунікації, спростили логістику, почали співпрацювати з Червоним Хрестом, територіальною обороною та ЗСУ. І тепер маємо намір допомогти військовим зберегти їхні будинки у безпеці.

Бережіть себе. Все буде Україна!

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1