Охорона в Білогородці та Горбовичах

title

Компанія A1 Security Group постійно все сильніше і сильніше розширює / масштабує поле своєї діяльності. І саме тому запустила два нових екіпажі, цього разу в селах Горбовичі та Білогородка (Київська область), які привільно розкинулися на Київщині відносно недалеко один від одного.

Особливо ж цікаво, що в розпорядженні працівників A1, які будуть нести свою сувору службу з охорони котеджних містечок, тепер наявний самий що не є екологічний транспорт (в принципі не здатний хоч якось забруднити атмосферу з навколишнім середовищем). А конкретно – електроквадроцикли (новітніх моделей і повністю справні).

Такий оновлений стан речей особливо актуально в розпал зими і в самий-самий переддень тривалих різдвяно-новорічних свят. Оскільки саме в цей період активізуються шахраї, зловмисники і всякий інший кримінальний елемент. Адже саме на Новий Рік / Різдво люди, як правило, їдуть або на різного типу курорти (наприклад, кататися на лижах в Карпатах або на водних лижах в Єгипті), або гостюють у своїх родичів у віддалених куточках України. І, отже, якщо не вжити заздалегідь заходів з охорони / забезпечення безпеки, то житла можуть залишитися беззахисними перед ордами нишпорять по регіону злочинців/вандалів. Чого – логічно і з цілком зрозумілих причин – не хоче ніхто з людей, які орендують або володіють будинками/котеджами.

Тобто тепер, якщо людині знадобиться терміново послуга “замовити охорону Горбовичі” (і, відповідно, аналогічна послуга ‒ “охорона Білогородка”) ‒ проблем не виникне ні найменших. Потужний електроквадроцикл дасть можливість представникам персоналу компанії за сигналом / викликом в потрібне місце будь-якого з двох вищевказаних населених пунктів.

Враховуючи все вищевикладене, не зайвим буде нагадати, що A1 Security Group вже досить давно (кажучи точніше, трохи більше двадцяти років) зарекомендувала себе на ринку охоронних послуг України ‒ зокрема Києва та Київської області.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1