Причини помилкових спрацьовувань сигналізації

Чому сигналізація спрацьовує сама собою? Це питання, мабуть, багато разів ставив собі будь-який власник будинку або квартири, в якій така встановлена ​​– тобто дбає про охорону свого житла.
Іноді причини спрацьовування сигналізації – не лише реальна загроза нападу зловмисників, а й деякі інші зовнішні фактори. Отже, трохи детальніше поговоримо на тему – «Чому спрацьовує сигналізація?».

Причина №1. «Незачинені двері»

Незачинені ретельно на замок (або нещільно зачинені) двері – річ, що логічно, ненадійна в плані безпеки. Вона може відкритися від будь-якого вітерця або, наприклад, якщо впала гілка з навколишнього саду і випадково торкнулася дверної ручки. Але, якщо будинок знаходиться під пультовою охороною, а двері відчинилися і при цьому об’єкт, як і раніше, на сигналізації, то на пульт чергового охоронної компанії негайно йде сигнал тривоги.

Причина №2. «Балівство свійських тварин»

Активні домашні вихованці також можуть призвести до помилкового спрацьовування. Щоб такого не трапилося, потрібно під час встановлення окремо враховувати цей фактор та підбирати правильне розміщення. Ну і налаштувати чутливість датчиків, щоб їх не могли потривожити коти/собаки/морська свинка/шиншила тощо.

Причина №3. «Вітер»

Є варіант помилкового спрацьовування сигналізації, якщо повітряні кондиціонерні потоки або вітер із незачиненого віконного отвору переміщує речі (будь-які папірці, пластикові пакети та інші дрібні дрібнички тощо) у кімнаті. Тому потрібно зберігати пильність перед тим, як йти з дому, завжди закривати вікна та вимикати кондиціонер.

Причина №4. «Ненадійно закріплені речі у домі»

Неякісно повішена на стіну сімейна фотографія, погано прибита полиця або лише будь-яка інша невдало покладена річ. Якщо вона впаде, то настільки різка зміна обстановки в кімнаті, напевно, викличе швидку реакцію датчиків і, відповідно, помилково спрацює сигналізація.
Причина №5. “Сильний грім або вибух феєрверків / салютів за вікном”
На гуркіт грому і вибухи феєрверків часто реагую датчики розбитого скла. Які негайно і подадуть сигнал тривоги на пульт чергового – адже скло коливатиметься від вибухових хвиль, викликаних салютами.

Причина №6. «Скачки напруги»

Незважаючи на те, що спеціалізоване обладнання оснащене батареєю – раптом раптово вимкнеться електрика – але від несподіваних перепадів напруги таке обладнання не завжди рятує. Адже часом електрика може коливатися, наприклад, від стандартних 220 вольт до 245 або, навпаки, нижче. У разі таких коливань сигналізаційне обладнання може спрацювати і дати помилковий виклик.

Причина №7. «Неякісно закріплене обладнання»

Якщо датчики погано закріплені, їх правильне функціонування перебуває під загрозою. Саме тому завжди потрібно ретельно перевіряти надійність кріплення під час встановлення. Датчики в жодному разі не повинні бути в розболтаному стані. Інакше є небезпека отримати ситуацію, коли датчик руху постійно спрацьовує.

Причина №8. «У корені неправильне підключення датчиків до мережі»

Вищезазначений фактор може вплинути і на чіткість роботи приладів (насамперед – датчика об’єму приміщення) і, в окремих випадках, може взагалі вивести їх з ладу. Якщо у господаря будинку регулярно виникають сумніви щодо якості роботи сигналізації (або, наприклад, хоче зрозуміти – чи не зламаний датчик руху), то, звичайно ж, її можна перевірити, натиснувши на тривожну кнопку. Але спочатку необхідно зателефонувати до охоронної компанії та попередити чергового. Той повинен взяти під індивідуальний контроль надходження сигналу на пульт або його відсутність. При цьому, звичайно, співробітники компанії їхати на спрацьовування не будуть, і господареві не потрібно буде відповідати за помилковий виклик.

Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

    Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!