Новорічне свято дітям в котеджному містечку

Середину грудня мільйони українських дітей чекають з особливо радісним трепетом. Ще б пак – як не чекати, як не перебувати в передчутті світлого свята Дня Святого Миколая. Дітвора з особливим блиском в чистих оченятах лягати спати і думає: “Вже я-то точно був (або була) слухняним хлопчиком (або дівчинкою)”. І чекають що бородатий чудотворець принесе їм різних подарунків (таке собі переддень етапу “новорічні свята для дітей”).

Ще б пак – адже у Святого Миколая подарунків тисячі. Мішок ледве витримує. А потім, вранці, насамперед і ледь прокинувшись, діти, з радісним і гучним тупотом зістрибують з ліжечок і шарять пухкими долоньками під подушками (такі ось тренування і розваги для дітей на новорічні свята) – перевіряючи, якими ж подарунками їх обрадує Святий Миколай.

Але, перефразовуючи одного заслуженого вченого, часом не варто чекати милостей від чарівників, магів, чудотворців та інших неординарних особистостей, а потрібно діяти самостійно. Та й Святому Миколаю допомагати в його важкій роботі – благородна справа. Ось і співробітники компанії A1 Security Group надійшли відповідно.

Отже, 17 грудня, одне котеджне містечко (або, якщо завгодно, котеджне селище) в столиці. У ньому було організовано хахід напередодні Дня Святого Миколая. Працівники А1 Security Group вітали десятки місцевих діток, дарували їм подарунки різного ступеня корисності та смаколики. І, природно-відповідно, спілкувалися з їх батьками-місцевими жителями. І, звичайно, гранично уважно, скрупульозно, ретельно і детально консультували їх з питань безпеки жител. Адже не секрет, що саме в середині зими – напередодні, під час і відразу після новорічних свят – активізується усілякий кримінальний елемент. Для того, щоб переконатися в такому стані речей, досить подивитися регулярно оновлювані поліцейські зведення.

Тому-то і потрібно заздалегідь потурбуватися надійною охороною житла – в тому числі і для того, щоб діти спокійно отримали свої новорічні подарунки 2021 (і 2022, і 2023 і всі інші роки). Адже, врешті-решт, новорічні подарунки дітям. Завжди були і завжди будуть даруватися. З цим простим і чітким до лаконічності твердженням навряд чи засперечається навіть Святий Миколай.

Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

    Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!