Як захистити будинок від зловмисників?

title

Навряд хто буде сперечатися, що безпека – чи не сама базова потреба будь-якої людини. Адже, якщо вірити класику американської літератури Джеку Лондону, сучасні люди насамперед прагнуть забезпечити собі їжу і житло. І, коли людина таке собі забезпечує, то рано чи пізно задається питанням-Як позбутися небезпеки в будинку і як максимально захистити житло від проникнень і подальших крадіжок (згідно зі статистикою, яку надала Національна поліція, саме вони і є одним з найпоширеніших видів злочинів в Україні).

Правила безпеки в будинку на вигляд прості – для того, щоб мінімізувати ризики проникнення небажаних відвідувачів в нього, експерти розглянути кілька простих кроків, які кожна людина легко зможе втілити в життя

Безпека квартири і способи її забезпечення мають на увазі кілька основних елементів.

За словами експертів, засоби і методи забезпечення безпеки житла поділяються на три основні категорії:

  • Надійність вікон;
  • Ефективність дверей;
  • Внутрішньобудинковий захист.

Скажімо кілька слів про кожен з елементів (і паралельно про засоби захисту квартири від злодіїв)

1) Вікна. Знову-таки, за статистикою Національної поліції, більшість проникнень в житлові будинки і квартири відбувається саме через віконні прорізи. Саме тому тим людям, які проживають на нижніх поверхах багатоповерхових будинків (і вже тим більше власникам приватних будинків), рекомендується встановлювати решітки на вікнах. Найбільш практичним і надійним варіантом для виробу з металевих прутів (діаметром від 10 до 14 міліметрів). Ще один варіант на тему “Як убезпечити квартиру від проникнення” – броньоване скло (з дзеркальним захисним покриттям). Саме воно завадить злодієві заглянути всередину житла і розглянути обстановку (в тому числі і які небезпечні місця є в квартирі ‒ для нього небезпечні, природно) і ще один хороший спосіб захистити вікна в своїй оселі – установка на дерев’яні та пластикові конструкції ручок з замками.

2) двері. В якості ефективного засобу захисту квартири від злодіїв деякі власники квартир використовують вже не просто замки як такі, а набагато більш оригінальні способи. Одним з них є використання сучасного відеоглазка, який сильно схожий на стандартний вічко, але здатний фотографувати або знімати все, що потрапляє в поле його огляду. Другий поширений і ефективний варіант-нестандартний дзвінок, який може звучати як гавкіт великої собаки (алабая, наприклад, або вівчарки в квартирі). Хоча цей метод не стовідсотково захистить від зловмисників, але цілком може їх злякати.

3) Захист всередині квартири. Вкрай ефективний і надійний засіб захисту квартири від проникнення ‒ датчики розмикання або розбиття скла. Вони спрацьовують відразу ж, як тільки двері або вікно відкриваються. Тоді ж сигнал надходить безпосередньо на смартфон власника житла. Другий надійний спосіб захисту-невелика відеокамера, яка підключена до всесвітньої мережі Інтернет і фіксує не тільки того, хто знаходиться в квартирі, але і всі розмови і голоси злочинців. Камера також дозволить правоохоронним органам швидко знайти зловмисників, багато з яких знаходяться в базі розшукуваних злочинців (а деякі навіть можуть бути і з бази рецидивістів).

Без зайвої скромності можемо сказати, що охоронної компанії A1 Security Group – вельми хороший спосіб убезпечити власне житло. Як тільки сигнал системи безпеки надійде на пульт фірми, через три-чотири хвилини на місце прибуває наряд співробітників зі зброєю, які допоможуть запобігти злочин і затримають злодіїв. Хорошим доповненням до цього стануть датчики відкриття, завдяки яким охоронці зможуть запобігти пограбуванню житла клієнта або його офісного приміщення.

Відповідно, все вищесказане, всі заходи, що вживаються щодо захисту квартири, всерйоз ускладнять життя любителям нажитися за чужий рахунок (і назавжди закриють питання “квартира як джерело небезпеки бжд“).

Допомогти, але тільки до певної міри, може і замок. Але на нього злочинці, особливо досвідчені, досвідчені, дивляться всього лише з позиції часу, який потрібно витратити його злом. Все-таки розтин замку-завжди зайвий шум, який легко підніме на вуха сусідів.

Найбільш безпечними в цьому плані експерти називають замки з сувальдним і циліндричним механізмами. У них різні принципи відкривання і найкращим рішенням, природно, буде комбінація двох видів. Далі – на циліндрові замки не зайвим буде встановити броненакладку. Це бюджетна деталь, яку легко купити в магазинах вхідних дверей, і яка виконує одночасно і декоративну функцію, і міцно захищає замок.

Останнім часом набирають популярність цифрові замки – які відкривається лише після того, як мешканець набере необхідну комбінацію цифр. Але думки експертів з приводу них діаметрально протилежні. Одні фахівці вважають, що такий замок занадто сильно привертає увагу злодіїв ‒ тобто господар житла напевно при грошах, раз витратився на нього. З іншого боку, якщо модель реально недешева, то вона досить надійна. При будь-якій спробі злому такі замки швидко блокуються і включають сигналізацію (непогана страховка від поняття “побутова небезпека“).

Ще один метод-установка в приміщенні сейфа (найкраще – вмонтованого в стіну). В якості додаткового захисту можна розмістити всередині нього датчик з GPS-трекером. В такому випадку господар житла зможе без зусиль відстежити переміщення злочинця і швидко навести на його слід поліцейських.

Установка камери зовнішнього відеоспостереження біля дверей також сильно додає впевненості власнику в питанні безпеки житла. Оскільки, регулярно переглядаючи відеозаписи, мешканці зможуть побачити, чи крутився хто-небудь підозрілий біля їх квартир і чи не робив ніяких маніпуляцій з замками вікон або дверей ‒ коли господарів не було вдома.

Але найнадійнішим методом захисту на думку більшості фахівців є установка системи пультової охорони квартир.

Пультова охорона-комплексні системи захисту квартир, які складаються з декількох важливих елементів:

– обладнання, яке знаходиться в приміщенні об’єкту, що охороняється;

– пульт спостереження в офісі охоронної компанії;

– група швидкого реагування в межах району, в якому розташований об’єкт, що охороняється

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення пультової охорони, то напевно варто зупинитися на охороні квартир, будинків і офісів від компанії А1 Security Group, адже це ‒ надійна і перевірена часом компанія, яка працює на ринку України ось уже більше двадцяти років. Кожен район Києва цілодобово патрулюють мінімум п’ять екіпажів охорони, а час прибуття на місце події складає всього лише від трьох до семи хвилин. Наші співробітники дозволять мешканцям викинути з голови питання: “де нас підстерігає небезпека?”

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1