Компанія А1 відновила свою роботу: подробиці

title

Друзі!

Повідомляємо, що компанія А1 повністю відновила свою роботу у Києві та окремих районах Київській області.

Після вторгнення росії в Україну, майже усі охоронні процеси були паралізовані. Нам знадобилось багато зусиль та часу, щоб відновити та налагодити увесь процес на належному рівні та у вищій якості. Адже багато працівників А1 стали на захист Києва та нашої країни разом з іншими воїнами. Багато співробітників віддають свій час та сили тому, щоб підтримати людей, допомогти, врятувати, волонтерити. Але нам це вдалося, ми відновили свої потужності і працюємо на повну цілодобово заради вашої безпеки.

Ми ведемо спостереження за об’єктами, та оперативно реагуємо на події у форматі 24/7, охороняємо об’єкти від мародерів. Ми постійно контактуємо з територіальною обороною та військовими, обмінюємось інформацією для більш швидкого реагування та убезпечення людей. Тому питання – чи приїде ГШР вночі, під час комендантської години – знімається саме собою. 

Звертаємо вашу увагу – якщо вам відомі випадки, чи ви знаєте людей, які залишились без охорони, через те, що їх охоронні компанії не змогли запустити повноцінну роботу, розірвали в односторонньому порядку договори чи просто відмовились надавати послуги охорони – повідомляйте нам про це, сконтактовуйте з такими громадянами, надайте їм контакти компанії А1.  Ми на належному рівні забезпечимо охорону об’єктів, надамо охоронні послуги.

Компанія А1 приймає дзвінки за номером:

Персональний менеджер:

+380 50 452 00 17

Контакт центр А1:

044 247 03 52

0800 5000 090

Але нагадуємо – бережіть себе та своїх близьких, не виходьте з укриття через крайню необхідність. Зберігаємо спокій! Все буде Україна!

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1