Хибні дзвінки: як вони можуть зашкодити

title

Є стара-стара (ще стародавні греки її переказували) чи то байка, чи то притча про хлопчика-пастуха, який постійно обманював односельців та кричав: “Вовки, вовки”. Кличучи нібито на допомогу. Люди з сокирами і вилами поспішали на допомогу, але бачили, що ніякої небезпеки немає. І, врешті-решт, коли вовки реально напали на хлопчиська і овець, то на його перелякані крики вже ніхто не реагував.

Скільки тисяч років з тих пір пройшло, скільки імперій піднеслося, розцвіло і звалилося в морок, але проблема така нікуди і не думала зникати. І – у видозміненій формі – досі є.

Адже завідомо неправдиві дзвінки по телефону на спеціалізований пульт чергового охоронної фірми-приблизно те ж саме. Співробітники зобов’язані завжди реагувати і виїжджати на об’єкт, на якому спрацювала сигналізація, як якщо б сталася реальна бойова тривога – витрачаючи ресурси і вимушено знижуючи робочий тонус. А їм завжди потрібно бути напоготові. Наприклад, легко може трапитися так, що в момент, коли вони поїдуть за помилковим викликом, реальний інцидент відбудеться на іншому об’єкті. І там терміново буде необхідна допомога фахівців.

Тому до всіх клієнтів A1 Security Group є пряме і величезне прохання – бути гранично відповідальними і максимально уважними. І ні в якому разі не допускати ніяких помилкових сигналів. Тільки так вдасться зберегти і сили, і засоби, і гарантувати, що співробітники фірми збережуть стовідсоткову концентрацію для реагування на майбутні небезпечні інциденти.

Такі виклики, в принципі, умовно поділяється на два типи: “навмисний” (горезвісне “телефонне хуліганство”), і інший, “помилковий”. Звичайно, ніхто не буде сперечатися, що є просто “технічні збої”,”уявні повідомлення”. Але безжальна статистика свідчить, що, наприклад, помилкове спрацьовування сигналізації дає не так вже й багато – максимум 10% від помилкових виїздів.

Давайте-но візьмемо і змоделюємо ситуацію. Наприклад, людина прийшла додому після важкого робочого дня. Втомлені пальці натиснули неправильну комбінацію. Ну, або стомлений мозок забув пароль. І все. Сигнал йде негайно і прямо до чергового. Той дає команду. І група швидкого реагування негайно зривається з місця і їде на об’єкт. Факт виклику охоронної служби даремно – в наявності.

І тому інформація про всі тривоги під час кожного добового чергування ретельно аналізується. Ну і відповідальність за помилковий виклик – про неї не варто забувати. Хоч і є досить поширена думка, що помилковий дзвінок ніяк не можна оцінити в грошовому еквіваленті ‒ це далеко не так. Адже по кожному такому епізоду – строго на підставі договору на охорону – організаціям вельми скоро виставлять рахунок на оплату помилкового виклику (відповідальність і штраф за помилковий виклик ‒ схожий на той, який, наприклад, виписує пожежний або поліція).

В цілому, помилкові виклики – досить помітна, велика і складна проблема. Адже на відпрацювання кожного епізоду зазвичай витрачається стільки ж часу, сил і коштів, скільки і на дійсно подію, що сталася. І на всю допомогу, яку доводиться надавати в таких випадках.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1