
Будь-якому українцю доводиться з тією чи іншою періодичністю здійснювати оплату послуг (причому строго вчасно і в конкретно певні періоди часу ‒ щоб не накопичувалися заборгованості).
Компанія А1 Security Group склала спеціальну інструкцію для своєї клієнтури з приводу того, як зробити регулярний платіж в “Приват 24” ‒ популярній веб-програмі і додатку для мобільних пристроїв на операційних мережах iOS і Android, яке призначене для всіх, хто користується потужностями Державного “Приватбанку”. У ньому, використовуючи календар регулярних платежів, є функція налаштування переказу грошей на строго певні потреби.
Для запуску процесу, людині необхідно натиснути на кнопку “Всі послуги” – пальцем або кліком мишки. Потім черга кнопки “Платежі”. А вже після – “Регулярні платежі (календар)”. Тоді на екрані комп’ютера або смартфона засвітиться спеціально намальована форма для створення оплат.
Як говорили співробітники даного фінансового установлення, стандартно в разі поповнення комісія фінансової установи становить в середньому невисоку суму.
Фахівці стверджують, що в разі, якщо людина використовує “Карту для виплат” (випущену, природно, “Приватом”), то він зможе проводити за мінімальні кошти – комісія повинна скласти 1 гривню.
У додатку “Привату” все в цьому плані облаштовано так:
- обов’язково вказати дату і час проведення (наприклад, 10 числа кожного місяця опівдні);
- реквізити одержувача, за якими будуть відправлені гроші. У разі, якщо вони зміняться, то неодмінно повідомити про таке до фінансової установи за три банківські дні до того моменту, як потрібно буде платити;
- картка / рахунок-і на звичайному рахунку, і на картці (неважливо, якого виду);
- другу картку/другий рахунок для списання-якщо на попередньому виявиться мало коштів;
- e-mail (скринька Електронної Пошти, куди буде відіслана квитанція).
Після того, як будуть заповнені всі поля, необхідно натиснути кнопку “Додати в календар платежів”. І після цього функція “ПриватБанк автоплатеж” запрацює остаточно. Нижче під формою людина зможе побачити конкретний перелік всіх своїх періодичних оплат.
Як відключити регулярний платіж в “Приват24”:
- Призупинити – він заблокується до тих пір, поки знову не виникне потреба його включити;
- Редагувати-тут можна, в разі потреби, ввести інші реквізити або поміняти картку/рахунок.
- Видалити. Остаточно покінчить з ним. Але, згідно з протоколом, програма попросить користувача уточнити, чому той вирішив відмовитися від платежу;
І на вибір пропонується відразу три варіанти відповіді:
- послуга або реквізити вже неактуальні;
- клієнтуру не влаштовує якість послуг;
- не вистачає потрібних функцій.
Якщо ж клієнт вибере третій варіант, то йому в окремому віконці попросять написати, чого саме не вистачає для нормальної роботи програми.