Як захистити житло та майно від мародерів – поради А1

title

Життя в Україні розділилось на до 24 лютого та після цієї дати. Війна, яку розпочала росія в Україні, змінила або зупинила майже всі основні процеси життя суспільства. Людські цінності зсунулись – у когось в бік людяності та взаємодопомоги, у когось – навпаки, до максимальної легкої наживи.

Від початку війни в Україні велика кількість людей покинули свої домівки, місто спустошилось, а квартири та будинки залишились без нагляду. Велика частка підприємств повністю або частково закрилась, багато працюють у півсили. А тому заробляти гроші звичним усім шляхом у багатьох не виходить. Звичайно, з’явились люди, які ласі до швидкої наживи – мародери.

Українське суспільство у питанні боротьми з мародерами досить згуртоване та єдине, усі намагаються боротись з мародерами – жорстко, швидко, гуртом, але без самосуду. Це питання торкається кожного – і власників квартир, і сусідів, і територіальної оборони, і поліції, і громадського об’єднання.

Але, на жаль, за всіма покинутими домами вдивитись неможливо, тому компанія А1 дає прості поради, як уберегти своє житло від мародерів.

Злочини відбуваються тоді, коли є:

  • підходяща жертва, 
  • мотивований злодій, 
  • безконтрольна ситуація.

Як убезпечити житло від мародерів:

Встановлення камер відеоспостереження. Мова йде про те, щоб камери стояли на загальних коридорах перед вхідними дверима. Щоб жителі бачили завчасно, що хтось намагається проникнути у квартиру/будинок, та оперативно викликати теріторіальну оборону, охоронну компанію та поліцію.

Встановлення сигналізації.  Елементарні датчики спрацьовують на намагання проникнення у житло. Сигналізація буде сповіщати про намагання злому. Адже Охоронні сигналізації мають декілька каналів зв’язків – інтернет та GSM (навіть якщо інтернет-канал перерізати, все одно буде передавати тривогу на пульт реагування).

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1