Як захистити цінні речі за допомогою сучасного сейфу?

title

Безпека – одна з головних умов комфорту та впевненості в завтрашньому дні. Тому сьогодні, коли більшість людей проводить багато часу поза межами власної оселі, прагнення захистити цінне майно актуальне як ніколи. Тому, використання сейфів стає поширеною практикою, а індивідуальні, банківські сейфи, сейфи для грошей та для документів, архівні сейфи, сейф з відділеннями стають все більш популярними засобами для зберігання цінних речей.

Банківські сейфи

Залишаючи власну домівку на час відпустки, відрядження, або протягом робочого дня в офісі, ви почуватиметеся набагато спокійніше, коли знатимете, що ваші цінні речі надійно заховані за товстими стінками індивідуального сейфу.

Послугу оренди Індивідуального сейфу (або по-іншому, депозитарної скриньки, банківського сейфу) сьогодні надає більшість банків. Банківський сейф – це спеціальна шафка, двері якої відчиняються та зачиняються двома різними ключами. Один з ключів надається в користування орендарю, а інший знаходиться у співробітника банківської установи. Частіше за все, індивідуальний сейф знаходиться у банківському депозитарії (спеціальному сховищі, призначеному для сховища банківських сейфів) і доступ до нього має лише особа-орендар, або особа, якій надана нотаріальна довіреність на право використання сховища. Забезпечуючи право на конфіденційність користувача обладнання, банк не має права перевіряти вміст індивідуального сейфу.

Банківський сейф стане хорошим рішенням для тих, хто, дбаючи про безпеку, прагне захистити цінні речі і не наражати на підвищену ймовірність пограбування членів родини та власну домівку. Адже, значною перевагою зберігання речей у  банківському сейфі є надійна охорона і наявність у приміщенні банку додаткових сучасних засобів захисту. 

Сейфи для грошей та документів

Проте, якщо ви побоюєтеся залишати цінні речі поза межами домівки, найкращим рішенням підвищити рівень захисту майна стане придбання сейфу для зберігання грошей та документів вдома. Останнім часом сейф для грошей перестав бути показником багатства або розкоші і перетворився на предмет широкого вжитку, доступний кожному власнику приватного помешкання. Адже, зловмисники у погоні за наживою використовують все більш технічні засоби, тому радянська звичка зберігання цінностей в спальні  «під матрацом» давно відійшла в минуле, а сейф для грошей або сейф для документів став звичайним елементом сучасного інтер’єру.

Сьогодні виробники засобів для безпеки пропонують широкий асортимент сейфів для грошей, документів, архівні сейфи, що дозволяє кожному користувачеві вибрати оптимальній варіант згідно його запитів та потреб.

В першу чергу, домашні сейфи для документів та грошей відрізняються між собою типом супротиву та поділяються на три основні види:

Зламостійкі;

Вогнестійкі;

Вогні і зламостійкі.

Такі засоби для зберігання можна використовувати, як архівні сейфи для дому та офісу з метою зберігання важливих документів. Сейфи для грошей та документів відрізняються дизайном, розмірами й конструкцією. Спеціальні конструкції можна встановлювати в меблях, вмонтовувати в стіни, кріпити болтами до підлоги або стіни. Домашні сховища для грошей та архівні сейфи можна обладнати електронним, механічним замком або вибрати комбінований варіант. Якщо ви обираєте архівний сейф для зберігання цінних паперів, майте на увазі що, великі розміри ускладнять евакуацію та транспортування у випадку пожежі. Тому для невеликих офісів та домашнього користування варто обирати компактні конструкції.

Також для зручності та додаткового захисту краще зупинити свій вибір на сейфі з відділеннями різних розмірів, класів і ступенів захисту. Сейфи з внутрішнім касовим відділенням і окремим додатковим замком забезпечить додатковий захист готівки. Крім того, сейф з відділеннями допоможе розділити цінні речі на різні групи з метою підвищення зручності користування. Сейф з відділеннями містить додатковий захист кожного відділення у вигляді замку, тому, якщо сховищем користуються й інші члени родини, доступ до вашого власного відділення можна обмежити замком з ключем, який матимете лише ви.

Як користуватися сейфом в готелі?

Якщо ж ви вирушаєте у довгоочікувану відпустку, актуальним стає питання зберігання цінних речей в готельному номері. Тому на питанні як користуватися сейфом в готелі варто зупинитися детальніше.

Насамперед, варто знати, що готельні сховища поділяються на чотири основні групи за типами замків. Це – ключові, магнітні, біометричні та електронні кодові замки.Останній варіант є найбільш поширеним та легким в користуванні та застосовується практично у всіх мережах 3-5 зіркових готелів.

То ж, розповімо детальніше, як користуватися сейфом в готелі з електронним кодовим замком.

В першу чергу, вам потрібно буде встановити власний пароль для доступу. В деяких сховищах є кнопка автоматичного скидання паролю, в деяких ні. Якщо така кнопка відсутня у вашому випадку, вам потрібно буде набрати просту комбінацію:  [*][Enter][3][Enter][PIN1][Enter] [PIN2][Enter] – [повторно набрати новий PIN2][Enter].

Перевірити новий код потрібно за допомогою наступної комбінації:  [*][новий PIN2][Enter].

Якщо у пристрої наявна кнопка скидання паролю, скидаємо старий код і проводимо наступну маніпуляцію: натискаємо кнопку на [But]  на внутрішній стороні дверей і вводимо новий пароль: [новий PIN2], після чого натискаємо [Enter].

Перевіряємо новий код: [ON][новий PIN2][Enter].

Після заміни і перевірки паролю зачиняємо двері і повертаємо ручку замка до кінця проти часової стрілки.

Для того, щоб відкрити скриньку, набираємо комбінацію: [*] [PIN2] [Enter] або [ON] [PIN] [Enter]. Якщо пароль введено правильно, ви почуєте короткий звуковий сигнал і побачите світловий зелений індикатор. Сервісні клавіші, призначені для ведення коду, можуть відрізнятися в залежності від моделі замку, але обов’язково мусять бути вказані в інструкції користувача.

Якщо сейф пищить або мигає червоною лампочкою є ймовірність того, що у пристрої сідають батарейки. В такому випадку, потрібно звернутися до адміністрації готелю.

Відповідь на питання: як користуватися сейфом в готелі, якщо до нього передбачений ключовий або магнітний доступ очевидна. У першому випадку ви просто відмикаєте ключем, у другому проводите по замку карткою доступу.

Якщо ж у вашому готелі встановлено біометричний пристрій, вирішити питання як користуватися сейфом в готелі найпростіше, адже він відчиняється за допомогою відбитку пальця.

Підсумовуючи сказане, можна сказати що користування сейфами однозначно, допоможе вам зберегти цінні речі та, найголовніше забезпечить спокій та впевненість у завтрашньому дні. Головне у цьому питанні – обрати правильну модель яка максимально задовольнить індивідуальні потреби в захисті особистого майна.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1