У будинку нема чого красти – і це врятує від нападу?

Як не стати жертвою злочину?

Попри те, що останнім часом кількість злочинів зростає, більшість людей, переглядаючи кадри кримінальних хронік, сприймає ці події, як сюжет серіалу та переконані, що з ними такого не трапиться. І коли неочікувано людина стає жертвою злочину, для неї це виявляється повною несподіванкою.

Мене це не стосується, адже в мене немає чого красти, в мене немає автівки, в будинку є консьєрж, я не ношу з собою цінних речей, в мене надійні вікна і двері – так думає кожен з нас, намагаючись переконати самого себе у власній безпеці.

Проте, варто розуміти, що усі жертви злочинів також була впевнені у власній безпеці. Тому, навіть, якщо ви вважаєте, що з вами такого не трапиться, варто дотримуватися основних правил безпечної поведінки, які допоможуть зменшити ймовірність стати об’єктом злочину. 

Як не стати жертвою

Передусім, щоб не стати одним з героїв кримінальних хронік, потрібно дотримуватися нескладних правил безпеки, які стосуються усіх аспектів життя людини.

Правила поведінки на вулиці:

 • Уникайте малолюдних парків, скверів, провулків
 • Намагайтеся не прогулюватися наодинці у темний час доби
 • Не заходьте у підїзд та ліфт з незнайомими людьми
 • Не носіть при собі великі суми готівки
 • Не беріть подарунків від незнайомих людей
 • Не сідайте в автівку до незнайомців
 • Уникайте зустрічі з великими шумними компаніями
 • Не ходіть по вулицях у одязі та дорогих прикрасах, які привертають увагу
 • Якщо ви пересуваєтеся на власному авто, намагайтеся не паркувати його в незнайомих дворах та вулицях, шукайте найбличу парковку.
 • Встановіть хорошу сигналізацію на авто.
 • Встановіть секретку.

Як же не бути жертвою жертвою злодіїв у власній домівці?

 • Не озвучуйте термін та дату вашої відпустки усім родичам, друзям та знайомим
 • Не викладайте у соцмережі фото вартісних гаджетів, прикрас, нового авто або власні фото з геотегами, коли перебуваєте на відпочинку.
 • Вирушаючи з дому, не ховайте ключі у поштові скриньки, під дверний килимок або у горщик з вазоном у вашому підїзді. 
 • Перевіряйте чи зачинені усі вікна та двері, засувайте штори, якщо ви живете у приватному будинку або квартирі на перших поверхах
 • Залишаючи помешкання на тривалий час, попросіть когось з друзів або сусідів регулярно вмикати світло в помешканні та слідкувати за вмістом поштового ящику.
 • Встановіть якісні вікна, двері та фурнітуру. Не шкодуйте грошей на хороші замки, бо в результаті втрати можуть виявитися набагато більшими ніж витрати на якісні замки.
 • Якщо вас не буває дома досить часто, придбайте сейф для зберігання цінних речей та важливих паперів.

У ситуації, коли повернувшись додому,  ви розумієте, що відбулося або відбувається пограбування вашого житла, для попередження тяжких злочинів не намагайтесь самотужки впіймати злочинців, не заходьте до помешкання, а негайно викликайте поліцію та просіть про допомогу сусідів.

І останнє, памятайте, що усі ці рекомендації лише зменшують ймовірність стати об’єктом злочину, проте не гарантуватимуть вам повного захисту і безпеки. Навіть, якщо ви проживаєте у ЖК або котеджному містечку з охороною, ймовірність стати жертвою злочину існує завжди. За статистикою,  об’єкти з охороною, консьєржами, шлагбаумами, в яких мешкають у більшості досить забезпечені люди, завжди є предметом підвищеної цікавості для професійних злодіїв, які зроблять усе можливе, щоб отримати доступ до «ласого шматочку».

Тому, щоб не стати обєктом злочину, найкращим варіантом стане звернення до компанії А1 Seciruty Group встановлення сигналізації та камер відеоспостереження. В такому випадку, ви матимете можливість у будь-який час в режимі онлайн спостерігати за тим, що відбувається у помешканні та забезпечите собі й близьким надійний захист від пограбувань, пожеж, затоплень за допомогою сигналізації. А оперативне прибуття наряду охоронної агенції у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у вашому домі стане додатковим ступенем захисту та допоможе не стати жертвою злочину.

Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

  Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!