5 причин для встановлення відеоспостереження у котеджному містечку

Досить часто люди, які живуть у заміських котеджах, залишають їх надовго – скажімо, заради термінового відрядження чи поїздки на відпочинок до спекотних країн (і це не кажучи вже про тих, хто живе-працює у місті, а в котеджі буває або на вихідних, або на святах). Відповідно, будинки якийсь час порожні, а значить, підвищується ймовірність того, що вони стануть мішенями зловмисників. Експерти охоронного ринку сходяться на тому, що встановлення відеоспостереження в котеджному селищі допоможе значно підвищити безпеку майна господарів.

Деякі фахівці так і зовсім стверджують, що цілодобове відеоспостереження – практично гарантія спокою та безпеки мешканців селища, що підвищує солідність та ринкову ціну об’єктів нерухомості в ньому. Саме тому компанія A1 Security Group, яка вже понад двадцять років надає послугу «Охорона», пропонує організація та приватним особам замовити встановлення відеоспостереження.
Експерти виділяють щонайменше п’ять причин для того, щоб поставити відеокамери по всій охоронній території:

На відміну від багатоповерхового будинку (охорона квартир у якому зі зрозумілих причин набагато простіше), у котеджі, де немає під’їзду та сходових кліток, доступ до дверей стає дещо більш відкритим;

 1. Будинки сусідів, як правило, знаходяться далеко, вони навряд чи вчасно можуть побачити, що біля чужого котеджу ходять підозрілі особи.
 2. Прибудинкову територію треба берегти анітрохи не гірше, ніж внутрішньобудинкову. Адже у дворі чи сараї можуть зберігатися цінні речі — газонокосарка, бетономішалка, мангали для шашликів тощо;
 3. Якщо гараж не вбудований у котедж, а знаходиться в окремо побудованому приміщенні по прибудинковій території – зловмисники часто роблять замах на автомобілі господарів;
 4. Високий паркан, міцні ворота, сторожовий пес або централізована сигналізація у котеджному містечку не дадуть стовідсоткової гарантії безпеки.

Тут потрібно відповісти на питання, які саме функції виконує відеоспостереження (крім очевидної – гарантувати безпеку будинків у селищі):

 • Спостереження за основним в’їздом у межі котеджної території;
 • Фіксування номерів транспортних засобів та людських осіб;
 • Контроль за всім, що відбувається на вулицях та провулках у селищі;
 • Спостереження за дитячими майданчиками;
 • Раннє виявлення спалаху;
 • Додаткове нагляд за периметром.
 • Захист від атак вандалів.

Цілком логічно буде сказати про те, що для того, щоб зробити детальний кошторис установки такої системи, весь об’єкт (до найдрібніших деталей у будинку/котеджі та по всій прибудинковій/присадибній території) спочатку потрібно ретельно оглянути. Відповідно, згідно з усіма стандартами, для такої складної мети виїжджає спеціальна велика бригада співробітників, які проведуть огляд, підберуть найкращі точки для встановлення камер та передадуть усі отримані дані до інженерного офісу. І в стислий термін, незабаром, вже буде готовий докладний проект з інсталяції всієї системи.

Замовити охорону? Просто як 1-2-3
1
Зв'яжіться з нами
Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090
2
Виберіть пакет послуг
Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами
3
Монтаж обладнання
Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30ти хв.), підписання договору та Ви під охороною від А1!
Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!

  Залишіть ваш номер телефону та ім'я – ми вам передзвонимо!