Безпечні свята та Новий рік без боргів

title

Відмінний подарунок, який регулярно можна і варто робити на Новий рік, – закривати до кінця року старого всі борги та зобов’язання. Відповідно, крім покупки ялинки, мандаринів та продуктів на олів’є, потрібно перевірити борги перед святами. Зокрема, чи немає заборгованості за послуги охоронної фірми. Адже не секрет, що у новорічні свята часто активізуються різні кримінальні елементи. І житло має бути у безпеці з усіх боків. Якщо ж заборгованість все-таки є, то справа може скінчитися погано – а зовсім не так весело, як, наприклад, було в “Сам удома”.

Необхідне чітке та безперебійне фінансування для того, щоб співробітники А1 Security Group могли, як і раніше, відмінно і на високому рівні виконувати службові обов’язки. Тому що щодня необхідно підтримувати роботу груп швидкого реагування, а також оплачувати роботу операторів, що цілодобово стежать за об’єктами (і, до того ж, якісно забезпечувати роботу обладнання та каналів зв’язку).

Тому, якщо оплата боргів клієнтами не буде проведена в певний термін, то А1 Security Group, згідно з протоколом, вимушено припиняє відстеження сигналів з об’єктів, за якими зафіксовано борг з оплати. І припиняє надсилання груп реагування на перевірки сигналів тривоги.

Якщо взагалі не намагатися дізнатися про свої борги, то велика ймовірність опинитися в конфузній ситуації. Адже якщо заборгованість за послуги охоронної фірми все-таки встигла накопичитися, можна потрапити в конфузну ситуацію. Адже клієнтів, які заборгували, згідно з договором, відключають від послуг з охорони протягом трьох днів. Відновити їх можна лише оформивши нову технічну заявку. А формат “свято в борг” (тим більше Новий рік) – задоволення нижче середнього.

“Як перевірити свої борги?” Відповідь досить проста і однозначна – потрібно клікнути мишкою за наступним гіперпосиланням:

https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22:%22d2a5c382b9c1cfdcbb369ddae1deaebbt5ybpmg8%22,%22parameters%22:%7B%7D%7D

По ній дуже легко перевіритиме борги перед святами. Далі, слід зазначити, що безпечна оплата боргів влаштована максимально простим чином – для її здійснення потрібно лише кілька кліків.

Окремо нагадаємо, що оплата за послуги, згідно з договором, має проводитись регулярно протягом перших п’яти календарних днів місяця, в якому надаються послуги А1 Security Group.

Сплатити наявні заборгованості можна такими способами:

1. Онлайн-формат. Підійде банківська картка будь-якої фінансової установи. Гроші заходять на рахунок дуже швидко. Використовувати потрібно вищезазначене посилання для перевірки балансу.

2. Налаштування регулярного платежу через клієнт-банкінг. Така функція є у більшості популярних фінустанов. Решту необхідної інформації можна отримати у кол-центрі банку, в якому обслуговується клієнт.

3. Річна плата зі знижкою. Клієнти можуть оформити заявку на річну оплату та отримати знижку. Оформити заявку можна за допомогою поштової скриньки SERVISECONTROL@1-security.com. У темі листа потрібно обов’язково вказати “річну оплату” та вказати контактний номер телефону. Крім того, є можливість погасити заборгованості в офісі компанії А1 Security Group, розташованому за адресою: Київ, вулиця імені Олеся Гончара, будинок №76/2.

4. Сплатити безпосередньо у касі банку.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1