Привітання від Санти мешканців котеджних містечок

title

Санта Клаус в Україні давно перестав бути зовсім вже дивиною і зробив крок зі сторінок західних книг, фільмів, листівок і реклам прямо на вулиці міст і сіл нашої держави. І це, взагалі-то, не дивно. Оскільки католицьке Різдво в Україні в останні роки святкується широко, міцно і масово – аж до того, що тепер 25 грудня перестало бути звичайним днем календаря, а стало цілком офіційним вихідним днем.

Ось і на католицьке Різдво 2021 Санта Клаус заглянув на святкові вогники в деякі Котеджні містечка в Києві та околицях столиці (саме в тих, які вже давно знаходяться під надійною охороною компанії А1 Security Group). І влаштував свято для місцевих жителів – роздаючи охоче привітання дорослим і протягуючи всіляко смаколики у вимогливі рученята дітей. Тому що в католицьке Різдво привітання від Санта-Клауса ‒ що може бути краще (але ні в якому разі не можна розслаблятися і забувати про безпеку в котеджному містечку/містечках).

Власне, Санта, багаторазово вимовивши своє фірмове “хо-хо-хо” і досхочу хитро пополохавшись у свою білосніжну бороду, потім вмить посерйознів обличчям. І проводив з місцевими жителями ґрунтовну бесіду щодо безпеки під час різдвяних свят. Тому що в цей період – дуже і дуже часто – люди залишають свої житла надовго та їдуть. Чи то родичів відвідати, чи то відпочити де-небудь (хоч в горах на лоні зимової природи, хоч на теплий піщаний берег у спекотних країнах). А, природно, що зловмисники не дрімають і всіляко спостерігають, намагаючись зловити момент, коли господарів не буде вдома. Щоб знатно поживитися в тимчасово спорожнілих котеджах. Природно, що такого допускати не можна, говорив Санта, і всіляко консультував-рекомендував жителів містечок з приводу – мовляв, ні в якому разі не можна допускати, щоб їхні будинки залишалися без надійної і перевіреної часом системи безпеки.
Потрібно, однак, детально відповісти на питання ‒ як і коли святкують католицьке Різдво. Тут дуже важлива ось яка річ – для адептів католицтва немає важливіше релігійного свята, ніж Різдво. Для православних віруючих таке свято – Великдень (воно ж Воскресіння Христове). Молитви і Різдвяний піст у православних зазвичай у багато разів суворіше, ніж у католиків.
Проте, і ті, і інші миряни зобов’язані строго дотримуватися правил Адвенту ‒ місяця, в який потрібно максимальним чином підготувати до різдвяних урочистостей і дух, і плоть. І не варто ні в якому разі забувати, що дата цих свят не збігається. Адже православні віруючі святкують Різдво 6-7 січня, а ось католики ‒ 24-25 грудня. Все тому, що календарі різні – григоріанський і юліанський відповідно.
Католицьке Різдво традиції – згідно з каноном, ввечері 24 грудня, лише ледь на зимовому небі загориться перша зірка, належить, не зволікаючи, збиратися за святковим столом. Страви спершу дозволяється їсти тільки пісні – рибу, фрукти, горіхи, каші і так далі. Всього їх має бути рівно дюжина – конкретно по числі кількості Христових апостолів. Але перед тим, як конкретно почати їсти, кожен з присутніх за столом членів сім’ї повинен вголос прочитати уривок з Євангелія і помолитися.
Як святкують католицьке Різдво ще: в кінці все застілля зазвичай заломлюють хліб, діляться з сидячими поруч і загадують бажання ‒ за аналогією з Христом. Який кілька тисяч років тому точно також поділяв свою трапезу з апостолами-учнями.
А ось після Святвечора, 25 грудня, господарям і господаркам вже можна подавати на стіл м’ясні страви ‒ адже Різдвяний піст у католиків закінчуються рівно за день до свята.
Крім традицій, існують і суворі заборони, які ні в якому разі не можна порушувати, щоб не гнівити небеса.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1