Як убезпечити себе від квартирного пограбування

title

Будь-який власник житла іноді прокидається в холодному поту від кошмарного сну, в якому відбувається пограбування квартири. Причому не сусідської, а саме його насилу купленої і з любов’ю відремонтованої. Та що там сон? Щойно варто власнику подумати про те, що охорона у вигляді міцного замку не допоможе і він не зможе захистити своє житло від пограбування, то відразу на його голові стане дибки волосся.

Тому якщо вам на думку спадає питання “Як відлякати злодіїв від квартири?”, то в жодному разі не потрібно її відганяти, а, не відкладаючи в довгий ящик, зайнятися безпекою свого житла. Як свідчить поліцейська статистика, в середньому в Україні за рік відбувається понад два десятки тисяч пограбувань. І, на жаль, цей неприємний показник зростає рік у рік. Відповідно, не треба сподіватися, що зловмисники точно не нападуть на ваше житло, а краще звернутися до фахівців, які підкажуть, як захистити квартиру від злодіїв. Компанія A1 Security Group вже більше двадцяти років працює на ринку забезпечення безпеки (у котеджному містечку, багатоповерховому будинку і т.д.) у тому числі і надаючи послугу охорона квартир.

Тут потрібно зупинитися трохи детальніше на тому, якими бувають квартирні крадіжки та що у зв’язку з цим слід очікувати від зловмисників. Фахівці з безпеки поділяють на два типи – випадкові (вони ж “ривкові”) та крадіжки за наведенням.

Перший тип крадіжок найсильніше поширений серед злочинців-початківців, які в силу невеликого досвіду люблять красти “по дрібниці”. Суть у тому, що зловмисники у випадковому порядку вибирають випадкові квартири, на “око” оцінюють складності розтину замку та перевіряють – чи є господарі будинку чи нікого немає. Тобто в цьому випадку злодії діють імпульсивно, сподіваючись, що їм вдасться якісно поживитись внаслідок злочину.

Другий тип злочину, крадіжка за наведенням – конкретно, детально і довго спланована операція. Тут, як правило, працюють досвідчені грабіжники. І кожна дія в неї безпосередньо обдумана. Завдяки своїм інформаторам, зловмисники безпосередньо розуміють, що в житло можна вкрасти і навіть ставлять спеціальні “мітки злодіїв”, завдяки яким можуть зрозуміти, коли господарів немає вдома. Тобто грабіжники ведуть ретельне стеження за облюбованим житлом задовго до пограбування.

Такий вид крадіжок набагато небезпечніший. Наприклад, якщо господар порушить план грабіжників і повернеться додому завчасно, вони легко завдадуть насильства. Злочинці знають, заради чого вони йдуть на злочин і поки не награбують достатньо, не підуть.

Декілька порад з приводу того, як захистити будинок від злодіїв:

  • якщо житло розташоване на першому або останньому поверсі багатоквартирного будинку – поруч із пожежно-евакуаційними сходами та трубами водостоків, то потрібно негайно встановлювати віконні ґрати;
  • йдучи з квартири, завжди закривати вікна та двері на балкон;
  • необхідно подбати про негайну установку металевих дверей з одним або двома замками (і замикаючими, і фіксуючими);
  • треба бути вкрай пильними у літній період, під час канікул та у дні свят, оскільки ці періоди найчастіше трапляються крадіжки;
  • постійно засмикати штори (насамперед – у темний час доби), адже злодії регулярно спостерігають через вікна за облюбованою квартирою;
  • завести собаку. Іноді її присутність і гавкіт може злякати злодіїв;
  • якщо господареві житла на домашній телефон постійно надходять дзвінки, при яких незнайомий співрозмовник мовчить і дихає в трубку або каже, що помилився номером, то пильність потрібно потроїти – злодії часто так роблять, щоб зрозуміти, в який час господаря не буде вдома.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1