Компанія А1 запустила спільний проєкт зі школою на честь Дня захисники України

title

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначається державне свято — День Захисника України, це в один день з Днем українського козацтва і Покровою пресвятої Богородиці. Як відомо, відповідний указ був підписаний президентом України ще в 2014 році.

Компанія А1 разом зі школою NSS (NEW SCHOOL OF SCIENCE) готує спільний проєкт, приурочений до Дня Захисника України. Це цікавий творчий конкурс для дітей, які люблять творити.

Цим шкільним соціальним проєктом ми хочемо популяризувати серед дітей такі поняття, як “герой”, “захисник”, “мужність”; донести ідею формування розуміння у дітей і їх батьків основних правил безпечної життєдіяльності, безпечної поведінки вдома, в школі, на дорозі. У цьому проєкті спільного впровадження дітям необхідно намалювати захисника таким, яким вони його уявляють і розуміють, обмежень немає – головне фантазія і ініціатива дитини.

Школярів та вчителів зацікавила ідея запуску проєкту з нуля і спільна робота над проєктом вже проходить в кілька етапів: діти трудяться над своїми малюнками, а компанія А1 в цей же час готує подарунки кожному школяреві, який бере участь в проєкті!

Після того, як всі малюнки будуть готові діти отримають заохочувальні подарунки за малюнки. Роботи будуть опубліковані на сайті і в соцмережах компанії А1.

Замовити охорону?

Просто як 1-2-3

1

Зв'яжіться з нами

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за номером 0(800)500-090

2

Виберіть пакет послуг

Наш спеціаліст допоможе підібрати оптимальний пакет послуг за вашими вимогами

3

Монтаж обладнання

Виїзд інженера на монтаж та пусконалагоджувальні роботи (від 30 хв), підписання договору та Ви під охороною від А1